Read Božský milenec by Christina Lauren Free Online


Ebook Božský milenec by Christina Lauren read! Book Title: Božský milenec
The author of the book: Christina Lauren
Edition: Jota
Date of issue: May 11th 2016
Format files: PDF
The size of the: 5.47 MB
City - Country: No data
Loaded: 2938 times
Reader ratings: 3.2
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English

Read full description of the books:Upjatý Brit na vysoké pozici. Dobrodružná Američanka na stáži. Sexy mezinárodní skandál na obzoru.
Niall, bratr Maxe Stelly (Božského cizince), přijíždí do New Yorku na pracovní cestu. Je to typicky britsky upjatý génius v oblasti městského plánování, který se v ženách vůbec nevyzná. Brzy si ho však jedna obtočí kolem prstu…, aniž by na to byl připravený.
The New York Times a Christina Laurenová, duo autorek bestsellerových sérií Božských a Vášnivých, představují Božského milence – erotické mezikontinentální hrátky oslavující to nejlepší z obou světů!

Když se Ruby Millerová dozví, že ji šéf posílá na prodlouženou pracovní cestu do New Yorku, je v šoku. Jako jedna z nejnadějnějších a nejbystřejších mladých inženýrek v Londýně to z profesního hlediska zvládne levou zadní. Děsí ji ale fakt, že bude celý měsíc pracovat – a spát v jednom hotelu – s Niallem Stellou, firemním expertem na městské plánování a nejvíc sexy chlapem na světě, po kterém už pár měsíců kouká. Niall ale ani neví, že Ruby existuje…, dokud ho noční let plný laškovného flirtu nepřinutí všimnout si jí.
Čerstvě rozvedený Niall se neumí uvolnit ani porušovat pravidla a co se týká žen, je naprosto bezradný. Přesto hned pozná, že otevřená Kaliforňanka Ruby je jako závan čerstvého větru. Ruby si vezme za úkol dostat sexy Brita z jeho ulity, a když se do toho pustí, není cesty zpět. Užívat si tisíce kilometrů od Londýna je pro oba jednoduché, co se ale stane s těžce vystavěným vztahem po jejich návratu?


Download Božský milenec PDF Božský milenec PDF
Download Božský milenec ERUB Božský milenec PDF
Download Božský milenec DOC Božský milenec PDF
Download Božský milenec TXT Božský milenec PDFRead information about the author

Ebook Božský milenec read Online! Christina Lauren is the combined pen name of long-time writing partners/besties/soulmates/brain-twins Christina Hobbs and Lauren Billings. The coauthor duo writes both Young Adult and Adult Fiction, and together has produced fourteen New York Times bestselling novels. Their books have been translated into 30+ languages. (Some of these books have kissing. Some of these books have A LOT of kissing.)


We don't respond to private messages here, so please contact us via twitter (@seeCwrite for Christina and @LolaShoes for Lauren) or our site. Thank you!!


Reviews of the Božský milenec


FINLEY

Phone number need to drive to protect against robots I wrote the number and downloaded no problems.

JACK

You want to waste your time? This book fits perfectly.

AMBER

The book is really worthy of the bestseller!

ELLIOTT

Why do I need to drive a phone number?

MARTHA

After this book, I look at the world with different eyes!
Add a comment
Download EBOOK Božský milenec by Christina Lauren Online free

PDF: bosk-milenec.pdf Božský milenec PDF
ERUB: bosk-milenec.epub Božský milenec ERUB
DOC: bosk-milenec.doc Božský milenec DOC
TXT: bosk-milenec.txt Božský milenec TXT